Podcast o RPG

Dobro
Reactions:
Posty: 2848
Rejestracja: 10 listopada 2012, 22:13

Post autor: Dobro » 28 czerwca 2014, 20:03

Czy ktoś tu słucha Podcastów? :)

Ostatnio udało mi się z kumplem nagrać pilotażowy odcinek podcastowy między innymi z tematyki RPG i seriali. Jeżeli macie trochę czasu i ochoty to zapraszam do przesłuchania i podzielenia się opiniami (krytyka mile widziana).

Link:
https://soundcloud.com/dobro-wisnia/pod ... ie/s-uwjn2

Póki nie wypuszczamy tego dalej w eter, chcemy zobaczyć, czy ma to sens i da się tego słuchać przez inne osoby niż my sami ;)
Prowadz? sesje: ?mier? i ?ycie kami Ryby (L5K) - zawieszona
Mistyczny Lotos (Conan na zasadach Fate)
Moje postacie:
Ahmed Assad Omar - audytor finansowy (PBF Wybawiciel)
Olaf Vilbergson - m?ody zwiadowca (PBF Cienie na ?niegu)
Mikulas Tichy - m?ody medyk z Pragi (PBF - Memento Mori)

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 29 czerwca 2014, 00:34

Przede wszystkim po co?

Po drugie czemu ma to służyć?

Przesłuchałem i nie wiem co mam sądzić. Podobne do audycji radiowych tylko strasznie niszowe. Dwóch gości gada na tematy około RPGowe. Trochę dziwne. Może większe grono, może bardziej chodliwy temat. I koniecznie nadajcie temu jakąś konwencję - trochę przekleństw więc raczej dla dorosłych - po co demoralizować młodzież. Jeśli dla dorosłych to czemu to ma służyć. Ogólnie nic ciekawego nie znalazłem, chociaż zaletą jest to że wszystko rozumiałem z dialogów, więc przyzwoita dykcja. Proponuję burzę mózgów na temat następnego odcinka i może będzie ciekawiej. A zapomniałem na plus ciekawy podkład muzyczny w tle, a na minus, że nie zareklamowaliście nas.C:V

I bym zapomniał - jak się żegnacie też mówcie, kto brał udział. Pożegnanie jest prawie tak samo ważne jak powitanie.
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2014, 00:51 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Dobro
Reactions:
Posty: 2848
Rejestracja: 10 listopada 2012, 22:13

Post autor: Dobro » 29 czerwca 2014, 11:39

Dziękuję za opinię :)
Prowadz? sesje: ?mier? i ?ycie kami Ryby (L5K) - zawieszona
Mistyczny Lotos (Conan na zasadach Fate)
Moje postacie:
Ahmed Assad Omar - audytor finansowy (PBF Wybawiciel)
Olaf Vilbergson - m?ody zwiadowca (PBF Cienie na ?niegu)
Mikulas Tichy - m?ody medyk z Pragi (PBF - Memento Mori)

ODPOWIEDZ