Oggy

Nickpage

Nickpage

Postacie PBSkype:

 

Jargo Dragis
Sesja: Kryształy Czasu „Spokojna przystań” i dalsze
MG: ghasta

– (…) Zobaczę jak Walgar płonie, Osmund pochłaniają fale, a Rozszczepione Góry pękają spowite popiołem. Orki wrócą na Trinom-can, a brudna krew mieszańców zakrzepnie w żyłach. Otrest! Hadarot! Kranta! Cztery złączone czaszki na połowie czasu!
– Co tam szepczesz Jargo?
– Nic.

Ponury, krzepki, reptillioński górnik z Walgaru z nieprawdopodobnie szkaradną mordą. Jak na prostaka którego wyrzucili z nowicjatu Reptiliona Wielkiego dysponuję niespotykaną i niezrozumiałą mocą.

 

el Grom Drumelgrad
Sesja: Kryształy Czasu „Tajemnice Tagar Dur” i dalsze
MG: avnar

– (…) nikt z was nawet nie zastanowił się jak ja się poczułem, kiedy odebraliście mi możliwość wyboru! W sprawach dotyczących mojego życia! Jasne… teraz łaskawie możecie się zamienić na łózko pod oknem. Trzeba było myśleć o tym szybciej! (Wychodzi trzaskając drzwiami. Chwila ciszy.)
– Co to kurwa było!?

Choleryczny, krasnoludzki badacz historii i poszukiwacz pradawnych reliktów. Wyedukowany, szorstki złośliwiec, ze słabością do płci pięknej. Za sprawą pewnego kuriozalnego opętania znawca kobiecej psychiki z pierwszej ręki.

 

Postacie PBF:

 

Achille Moreau
Sesja: Wampir Maskarada „Bournemouth after Midnight”
MG: 8art

(…) Przemył twarz zimną wodą, jednak jej chłód nie orzeźwił go nawet na chwilę. 16 stopni Celsjusza – pomyślał wpatrując się w swoje oczy – Moje ciało ma temperaturę nieużywanego pokoju hotelowego w zimie. Standardowe 16 stopni.

Cytując samego MG: Toreador z bagażem doświadczeń lekarsko-awanturniczych z Jugosławii i Sri Lanki. Miłośnik dobrej prozy i wiersza, także matematyki i dużych karabinów!

 

Szeregowy Marcin Dampc
Sesja: X-Grom „Tarcza Wyklętych”
MG: Keth

(…) Przeciśnięty do ziemi Dampc, z głową wciśnięty w ramiona liczył zdumiewające monotonnie w myślach … tysiąc dwieście jeden hipopotamów, tysiąc dwieście dwa hipopotamy… odliczając czas przeładowania strzelca i czekając na granat.

Psiarz Wojsk Obrony Terytorialnej z bolesną historią. Aktualnie przechodzący stan depresyjny po rozpadzie jego ostatniego związku – jego ukochany pies rozpadł się na kawałki podczas akcji X-Grom w Mrągowie.