Beta Kamiennego Cesarstwa

Zgodnie z zapowiedziami opublikowaliśmy wersję beta podręcznika do Kamiennego Cesarstwa. Mamy nadzieję, że przypadnie on do gustu zarówno nowym graczom, jak i starym wyjadaczom Kryształów Czasu. Pojawienie się podręcznika nie oznacza końca prac – to właściwie ich początek, dlatego tak cenne będą Wasze opinie oraz wszelki feedback. Pamiętajcie, że wersją oficjalną jest tylko pierwsze 176 stron – dodatki stanowią tylko tymczasowe uzupełnienie, które może przydać się na potrzeby testowych rozgrywek. Miłej zabawy!

Bookmark the permalink.

8 Comments

 1. Kawał świetnej roboty. Bardzo zgrabnie złożona. Bez wątpienia otwiera to możliwość stworzenia kompletnego systemu w tym co najważniejsze całkowitej i spójnej wizji świata. Brawo Bazyl!

 2. Wrzucie poda na torrenty bo to już jakaś paranoja. Kawał dobrej roboty.

 3. Nie ma żadnego problemu – z DTRPG napisali bardzo grzecznie choć lakonicznie, że na razie ukryli podręcznik do czasu aż zbadają tę sprawę (czyli przejrzą podręcznik i sami ocenią jak przypuszczam). Poczekam na ich decyzję, a póki co mogę wysłać chętnym podręcznik bezpośrednio.

  W razie czego mamy gdzie wrzucić plik, i mam tu na myśli miejsca, z których nikt go nie zdejmie – jak choćby ta strona 😉

 4. Hej Wszystkim!

  Szukam „Kamiennego Cesarstwa” ale widze ze poki co nie ma szans dopoki DTRPG nie przeprowadzi swojego śledztwa. Czy ktokolwiek z Was ma juz moze ten podrecznik i mogłby sie nim podzielic ? Jestem bardzo ciekawy jego zawartości.

 5. DriveThru zakończyło śledztwo, podręcznik niebawem wróci. Póki co wysyłam kopię na podany adres e-mail.

 6. kawał dobrej roboty:)

 7. to to jeszcze zyje?!?!?!!?!?
  to ja z nudow sobie googluje rzeczy a tu taki rydz!!!!
  i darmowe podreczniki!!
  a ja czekalem podad 5 lat na pirwsze wydanie po wplacie 🙂
  propsy dla wszystkich!!!

 8. Mam nadzieję, że Ci się spodoba 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *